483-G411-K1M1-D1S0ZK-25A CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G411-K1M1-D1S0ZK-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G411-K1M1-D1S0ZK-25A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G411-K1M1-D1S0ZK-25A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC