412-K54-FN2-25A CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
412-K54-FN2-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Stock on Request
412-K54-FN2-25A Specifications Quick View
Voltage Rating
412-K54-FN2-25A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC