482-G334-J2M2-E3S0T-35A CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
482-G334-J2M2-E3S0T-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Stock on Request
482-G334-J2M2-E3S0T-35A Specifications Quick View
Voltage Rating
482-G334-J2M2-E3S0T-35A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC