3SKB-R904U28 28" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
Mfr Part #:
3SKB-R904U28
Description:
28" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
Stock on Request
3SKB-R904U28 Specifications Quick View
Width
3SKB-R904U28 Description
Short technical summary and product information.
3SKB-R904U28 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
3SKB-R904U28 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
3SKB-R904U24
3SKB-R904U24
SKB Corporation
24" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
View Part
3SKB-R904U30
3SKB-R904U30
30" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY