3SKB-R904U24 24" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
Mfr Part #:
3SKB-R904U24
Mfr Name: SKB Corporation
SKB Corporation
Description:
24" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
Stock on Request
3SKB-R904U24 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Bin Quantity
Color
Height
Material
Type
Width
3SKB-R904U24 Description
Short technical summary and product information.
3SKB-R904U24 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
3SKB-R904U24 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
3SKB-R904U30
3SKB-R904U30
SKB Corporation
30" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY
View Part
3SKB-R904U28
3SKB-R904U28
28" DEEP 4U ROTO SHOCK RACK, KEY