3131-AF1HT-000000-1Y2-15A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Mfr Part #:
3131-AF1HT-000000-1Y2-15A
Mfr Name: E-T-A
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Stock on Request
3131-AF1HT-000000-1Y2-15A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Approval Agency
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Illumination
Illumination Voltage (Nominal)
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
3131-AF1HT-000000-1Y2-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC