3131-AF1PT-000000-1Y2-15A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Mfr Part #:
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Stock on Request
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC