1658-A21-06-P10-20A CIRC BRKR THRM
Mfr Part #:
1658-A21-06-P10-20A
Description:
CIRC BRKR THRM
Stock on Request
1658-A21-06-P10-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-A21-06-P10-20A Description
Short technical summary and product information.
CIRC BRKR THRM
1658-A21-06-P10-20A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
1658-A21-06-P10-20A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1658-A41-00-P10-20A
1658-A41-00-P10-20A
E-T-A
View Part
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
View Part
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC