1658-A21-00-P10-20A CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-A21-00-P10-20A
Description:
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-A21-00-P10-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-A21-00-P10-20A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC