13-001.25-152FB CABLE JUMPER 13POS 2.54MM 1.25"
Mfr Part #:
13-001.25-152FB
Mfr Name: Aries Electronics
Aries Electronics
Description:
CABLE JUMPER 13POS 2.54MM 1.25"
Stock on Request
13-001.25-152FB Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Type
Length
Number of Conductors
Pitch
Termination Style
13-001.25-152FB Description
Short technical summary and product information.