104M06QC22 FILTER RC 22 OHM/0.1UF TH
Mfr Part #:
104M06QC22
Mfr Name: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description:
FILTER RC 22 OHM/0.1UF TH
Stock on Request
104M06QC22 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
ESD Protection
Filter Order
Height
Mounting Type
Number of Channels
Operating Temperature
Resistance
Size
Type
Values
Voltage
104M06QC22 Description
Short technical summary and product information.
FILTER RC 22 OHM/0.1UF TH
104M06QC22 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
104M06QC22 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
104M06QC22
104M06QC22
ITW Paktron
FILTER 22OHM 0.1UF 600V RADIAL