104M06QC22 FILTER 22OHM 0.1UF 600V RADIAL
Mfr Part #:
104M06QC22
Mfr Name: ITW Paktron
ITW Paktron
Description:
FILTER 22OHM 0.1UF 600V RADIAL
Stock on Request
104M06QC22 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
ESD Protection
Filter Order
Height
Mounting Type
Number of Channels
Operating Temperature
Resistance
Size
Technology
Type
Values
Voltage
104M06QC22 Description
Short technical summary and product information.
FILTER 22OHM 0.1UF 600V RADIAL