XL2ED8K5MI-111YXC-40M YSX321SL 40MHZ 10PF 10PPM XL2ED8
Mfr Part #:
XL2ED8K5MI-111YXC-40M
Mfr Name: YXC
YXC
Description:
YSX321SL 40MHZ 10PF 10PPM XL2ED8
Stock on Request
XL2ED8K5MI-111YXC-40M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Size
Type
XL2ED8K5MI-111YXC-40M Description
Short technical summary and product information.
XL2ED8K5MI-111YXC-40M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
XL2ED8K5MI-111YXC-40M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ECS-400-10-33B-CKM-TR
ECS-400-10-33B-CKM-TR
ECS Inc.
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD