XGL4030-152MEC FIXED IND 1.5UH 10.2A 10.5 MOHM
Mfr Part #:
XGL4030-152MEC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Coilcraft
Coilcraft
Description:
FIXED IND 1.5UH 10.2A 10.5 MOHM
Total Stock: 1,238 pcs
XGL4030-152MEC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,238 pcs
1238 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
XGL4030-152MEC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
XGL4030-152MEC Description
Short technical summary and product information.