XC32M4-30.000-F12NLDTK CRYSTAL 30MHZ 12PF SMD
Mfr Part #:
XC32M4-30.000-F12NLDTK
Mfr Name: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description:
CRYSTAL 30MHZ 12PF SMD
Stock on Request
XC32M4-30.000-F12NLDTK Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
XC32M4-30.000-F12NLDTK Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 30MHZ 12PF SMD
XC32M4-30.000-F12NLDTK Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
XC32M4-30.000-F12NLDTK Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32412FD48-30.000M
SXT32412FD48-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 30.000MHZ 12PF SMD