W58-XB1A4A-25 CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
W58-XB1A4A-25
Available from 1 distributors
Mfr Name: TE Connectivity
TE Connectivity
Description:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Total Stock: 31 pcs
W58-XB1A4A-25 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
31 pcs
31 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
W58-XB1A4A-25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
W58-XB1A4A-25 Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC