W51-A161A1-15 CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
Mfr Part #:
W51-A161A1-15
Description:
CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
Stock on Request
W51-A161A1-15 Specifications Quick View
Voltage Rating
W51-A161A1-15 Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC