VSUU-120-D512 AC/DC CONVERTER 5V 12V 120W
Mfr Part #:
VSUU-120-D512
Mfr Name: CUI Inc.
CUI Inc.
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 12V 120W
Stock on Request
VSUU-120-D512 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Standard Number
Type
Voltage
VSUU-120-D512 Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 5V 12V 120W