VLS4012ET-1R5N FIXED IND 1.5UH 2.1A 72 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLS4012ET-1R5N
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.1A 72 MOHM SMD
Total Stock: 964 pcs
VLS4012ET-1R5N Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
964 pcs
964 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLS4012ET-1R5N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLS4012ET-1R5N Description
Short technical summary and product information.