VLS252012HBU-220M FIXED IND 22UH 580MA 1.68OHM SMD
Mfr Part #:
VLS252012HBU-220M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 580MA 1.68OHM SMD
Total Stock: 1,850 pcs
VLS252012HBU-220M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,850 pcs
1850 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLS252012HBU-220M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLS252012HBU-220M Description
Short technical summary and product information.