VLS252010HBX-1R0M-1 FIXED IND 1UH 2.55A 65 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLS252010HBX-1R0M-1
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 2.55A 65 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
VLS252010HBX-1R0M-1 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLS252010HBX-1R0M-1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
VLS252010HBX-1R0M-1 Description
Short technical summary and product information.