VLS2012ET-150M FIXED IND 15UH 400MA 1.062OHM SM
Mfr Part #:
VLS2012ET-150M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 15UH 400MA 1.062OHM SM
Total Stock: 1,202 pcs
VLS2012ET-150M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,202 pcs
1202 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLS2012ET-150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLS2012ET-150M Description
Short technical summary and product information.