VLP8040T-6R8M FIXED IND 6.8UH 3.6A 32 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLP8040T-6R8M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 6.8UH 3.6A 32 MOHM SMD
Total Stock: 222 pcs
VLP8040T-6R8M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
222 pcs
222 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLP8040T-6R8M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLP8040T-6R8M Description
Short technical summary and product information.