VLP4612T-220MR34 FIXED IND 22UH 340MA 1.42OHM SMD
Mfr Part #:
VLP4612T-220MR34
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 340MA 1.42OHM SMD
Stock on Request
VLP4612T-220MR34 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLP4612T-220MR34 Description
Short technical summary and product information.