VLF5012ST-2R2M2R0 FIXED IND 2.2UH 2A 83 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF5012ST-2R2M2R0
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 2.2UH 2A 83 MOHM SMD
Total Stock: 205 pcs
VLF5012ST-2R2M2R0 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
205 pcs
205 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:16:48 On Request 2026-04-21 02:15:27
VLF5012ST-2R2M2R0 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF5012ST-2R2M2R0 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 2A 83 MOHM SMD