VLF3010AT-2R2M1R0 FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF3010AT-2R2M1R0
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD
Total Stock: 572 pcs
VLF3010AT-2R2M1R0 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
572 pcs
572 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLF3010AT-2R2M1R0 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF3010AT-2R2M1R0 Description
Short technical summary and product information.