VLF12060T-330M3R4 FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF12060T-330M3R4
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
VLF12060T-330M3R4 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,000 pcs
VLF12060T-330M3R4 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF12060T-330M3R4 Description
Short technical summary and product information.