VBO72-08NO7 BRIDGE RECT 1P 800V 72A PWS-D
Mfr Part #:
VBO72-08NO7
Description:
BRIDGE RECT 1P 800V 72A PWS-D
Stock on Request
VBO72-08NO7 Specifications Quick View
Voltage
VBO72-08NO7 Description
Short technical summary and product information.
BRIDGE RECT 1P 800V 72A PWS-D
VBO72-08NO7 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
VBO72-08NO7 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
VBO52-08NO7
VBO52-08NO7
IXYS
BRIDGE RECT 1P 800V 52A PWS-D