VBO54-08NO7 BRIDGE RECT 1P 800V 54A ECO-PAC1
Mfr Part #:
VBO54-08NO7
Description:
BRIDGE RECT 1P 800V 54A ECO-PAC1
Stock on Request
VBO54-08NO7 Specifications Quick View
Voltage
VBO54-08NO7 Description
Short technical summary and product information.
VBO54-08NO7 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
VBO54-08NO7 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
VBO68-08NO7
VBO68-08NO7
IXYS
BRIDGE RECT 1P 800V 68A ECO-PAC1