V10P10-M3/86A DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Mfr Part #:
V10P10-M3/86A
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description:
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Total Stock: 3,600 pcs
V10P10-M3/86A Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,600 pcs
3600 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
V10P10-M3/86A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Speed
Supplier Device Package
Technology
Voltage
V10P10-M3/86A Description
Short technical summary and product information.
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
V10P10-M3/86A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
V10P10-M3/86A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
V10P10HM3_A/H
V10P10HM3_A/H
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
View Part
V10P8-M3/86A
V10P8-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 80V 10A TO277A
View Part
V10P10HM3_A/I
V10P10HM3_A/I
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
V10P8HM3_A/H
V10P8HM3_A/H
DIODE SCHOTTKY 80V 10A TO277A