UF4003-M3/54 DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
Mfr Part #:
UF4003-M3/54
Description:
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
Stock on Request
UF4003-M3/54 Specifications Quick View
Voltage
UF4003-M3/54 Description
Short technical summary and product information.
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
UF4003-M3/54 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
UF4003-M3/54 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
UF4002-E3/53
UF4002-E3/53
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
View Part
UF1G R1G
UF1G R1G
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
View Part
UF1GHR1G
UF1GHR1G
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
UF4001 R1G
UF4001 R1G
DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL