UF4002-M3/54 DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
Mfr Part #:
UF4002-M3/54
Description:
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
Stock on Request
UF4002-M3/54 Specifications Quick View
Voltage
UF4002-M3/54 Description
Short technical summary and product information.
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
UF4002-M3/54 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
UF4002-M3/54 Alternate Parts
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
View Part
UF1DH
UF1DH
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
UF1GH
UF1GH
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL