UF4001-M3/73 DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL
Mfr Part #:
UF4001-M3/73
Description:
DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL
Stock on Request
UF4001-M3/73 Specifications Quick View
Voltage
UF4001-M3/73 Description
Short technical summary and product information.
DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL
UF4001-M3/73 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
UF4001-M3/73 Alternate Parts
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Taiwan Semiconductor
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
View Part
UF4004H
UF4004H
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
UF4002-E3/53
UF4002-E3/53
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL