TYS8040100M-10 FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Mfr Part #:
TYS8040100M-10
Available from 1 distributors
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Total Stock: 124,535 pcs
TYS8040100M-10 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
124,535 pcs
124535 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
TYS8040100M-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
TYS8040100M-10 Description
Short technical summary and product information.