TYS5040100M-10 FIXED IND 10UH 2.1A 64 MOHM SMD
Mfr Part #:
TYS5040100M-10
Available from 1 distributors
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
FIXED IND 10UH 2.1A 64 MOHM SMD
Total Stock: 11 pcs
TYS5040100M-10 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
11 pcs
11 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
TYS5040100M-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
TYS5040100M-10 Description
Short technical summary and product information.