TYS40181R0N-10 FIXED IND 1UH 2A 25 MOHM SMD
Mfr Part #:
TYS40181R0N-10
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
FIXED IND 1UH 2A 25 MOHM SMD
Stock on Request
TYS40181R0N-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
TYS40181R0N-10 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 2A 25 MOHM SMD