TXL 035-0524D AC/DC CONVERTER 5V 24V 35W
Mfr Part #:
TXL 035-0524D
Available from 1 distributors
Mfr Name: Traco Power
Traco Power
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 35W
Total Stock: 1 pcs
TXL 035-0524D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1 pcs
1 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
TXL 035-0524D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
TXL 035-0524D Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 5V 24V 35W