TSL0808RA-220K1R7-PF FIXED IND 22UH 1.7A 70 MOHM TH
Mfr Part #:
TSL0808RA-220K1R7-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 1.7A 70 MOHM TH
Total Stock: 2,614 pcs
TSL0808RA-220K1R7-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,307 pcs
1307 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,307 pcs
TSL0808RA-220K1R7-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
TSL0808RA-220K1R7-PF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 1.7A 70 MOHM TH