TRC-190-DC-48 19 inches chassis, 48V DC input,
Mfr Part #:
TRC-190-DC-48
Mfr Name: Moxa
Moxa
Description:
19 inches chassis, 48V DC input,
Stock on Request
TRC-190-DC-48 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Accessory Type
For Use With
TRC-190-DC-48 Description
Short technical summary and product information.
TRC-190-DC-48 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
TRC-190-DC-48 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
TRC-190-AC
TRC-190-AC
Moxa
19 inches chassis, 110V to 220V