TO3316-4R7M FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Mfr Part #:
TO3316-4R7M
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Stock on Request
TO3316-4R7M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
TO3316-4R7M Description
Short technical summary and product information.