TO3316-3R3M FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Mfr Part #:
TO3316-3R3M
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Stock on Request
TO3316-3R3M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
TO3316-3R3M Description
Short technical summary and product information.