TO3316-1R0M FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Mfr Part #:
TO3316-1R0M
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Stock on Request
TO3316-1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
TO3316-1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD