TO1608-680M FIXED IND 68UH 300MA 1.27OHM SMD
Mfr Part #:
TO1608-680M
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 68UH 300MA 1.27OHM SMD
Stock on Request
TO1608-680M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
TO1608-680M Description
Short technical summary and product information.