TO1608-1R5M FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Mfr Part #:
TO1608-1R5M
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Stock on Request
TO1608-1R5M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
TO1608-1R5M Description
Short technical summary and product information.