TFM252012ALMA1R0MTAA FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Mfr Part #:
TFM252012ALMA1R0MTAA
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Total Stock: 2,856 pcs
TFM252012ALMA1R0MTAA Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
27 pcs
27 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,829 pcs
2829 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
TFM252012ALMA1R0MTAA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
TFM252012ALMA1R0MTAA Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD