TESDU12V RGG 0603, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Mfr Part #:
TESDU12V RGG
Mfr Name: Taiwan Semiconductor
Taiwan Semiconductor
Description:
0603, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Stock on Request
TESDU12V RGG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Bidirectional Channels
Capacitance @ Frequency
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Power
Power Line Protection
Supplier Device Package
Type
Voltage
TESDU12V RGG Description
Short technical summary and product information.