TESDL5V0B45P1M3 SOD-323, 5V, 130W, 45PF, ESD PRO
Mfr Part #:
TESDL5V0B45P1M3
Mfr Name: Taiwan Semiconductor
Taiwan Semiconductor
Description:
SOD-323, 5V, 130W, 45PF, ESD PRO
Stock on Request
TESDL5V0B45P1M3 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Bidirectional Channels
Capacitance @ Frequency
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Power
Power Line Protection
Supplier Device Package
Type
Voltage
TESDL5V0B45P1M3 Description
Short technical summary and product information.