TESDL12V RWG 1005, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Mfr Part #:
TESDL12V RWG
Mfr Name: Taiwan Semiconductor
Taiwan Semiconductor
Description:
1005, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Stock on Request
TESDL12V RWG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Bidirectional Channels
Capacitance @ Frequency
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Power
Power Line Protection
Supplier Device Package
Type
Voltage
TESDL12V RWG Description
Short technical summary and product information.