TESDH3V3B02P4Q2 RIG DFN2510-10L, 3.3V, 33W, 0.21PF,
Mfr Part #:
TESDH3V3B02P4Q2 RIG
Mfr Name: Taiwan Semiconductor
Taiwan Semiconductor
Description:
DFN2510-10L, 3.3V, 33W, 0.21PF,
Stock on Request
TESDH3V3B02P4Q2 RIG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Capacitance @ Frequency
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Power
Power Line Protection
Supplier Device Package
Type
Unidirectional Channels
Voltage
TESDH3V3B02P4Q2 RIG Description
Short technical summary and product information.