TCMD-12-T-12.00-01-N CABLE ASSEM 2MM 24POS M-F 12"
Mfr Part #:
TCMD-12-T-12.00-01-N
Mfr Name: Samtec Inc.
Samtec Inc.
Description:
CABLE ASSEM 2MM 24POS M-F 12"
Stock on Request
TCMD-12-T-12.00-01-N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
TCMD-12-T-12.00-01-N Description
Short technical summary and product information.
CABLE ASSEM 2MM 24POS M-F 12"